Tasa ja targu, samm sammu haaval, maja maja kaupa teen ma oma „elutööd" - ehitades EGCC Golf Resort'i. Tulemuseks on unikaalne interpretatsioon elust, mida on võimalik kogeda vaid siin. Imeilus loodus, golfiväljakud, linnud ja loomad, vaikus ja turvalisus!

On aeg nautimiseks! Kui aga soovid mängida golfi, siis klikka siia

Mait Schmidt 
Mob + 372 50 48 133 
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Paadikuur

Maja näeb välja nagu ehe paadikuur- pikk ning väljast kaetud hööveldamata maapunaste plankudega. Kõik ülejäänu on tumehall nagu sügisesene meri ja vihmapilved. Selles omanäolises majas käib elu teisel korrusel, kuhu pääseb välistrepist. Mis toimub all korrusel? Seda pead tulema ise vaatama. Paadikuurid paiknevad kõige mereäärsemas Golfikülas. Maja arhitekt on Emil Urbel.


VAATA PLAANE

Kapteni torn

Kapteni torn on maja, kust Sul on ümbritsevast täielik ülevaade. Ülevaade nii merel toimuvast kui ka golfiväljakul toimuvast. Siin oled Sa tõeline peremees. Need kaks golfirada, mis jäävad Sinu kodu ja mere vahele on nii lähedal, et tekib tunne nagu kuuluksid need Sulle. Kui Sa oled golfiklubi liige, siis võid neid radu mängida nii kaua kui jaksad. Kapteni Tornid paiknevad vahetult mere ääres. Maja arhitekt on Emil Urbel.

VAATA PLAANE

KAPTENI VILLA

Kapteni villa on jagatud erinevateks hooneosadeks. Need on omavahel ühendatud puidust väliterrassidega, moodustades erinevaid sisehoove. Peasissekäigu esine terrass on ideaalne külaliste kogunemiseks ning tagahoovi terrass on nii suur, et sinna mahuvad vabalt saunalised, päevitajad kui ka einestajad. Elutoa aknad on nii avarad, et ümbritsev loodus oleks nagu osa interjöörist. Maja arhitekt on Aare Saks.

VAATA PLAANE

RANTSO

Rantso on meie populaarseim majatüüp – lihtne ja stiilne. Sellel majal on selge karakter, mida iseloomustavad liimpuidust karkass, paekivist detailid ja suured klaasseinad. Liimpuitpostide vaheline välisterrass kõrgub läbi kahe korruse, kus saab mõnusalt nautida head ilma ja väärt raamatut. Maja on loodud arvestusega, et loodus pääseks tuppa ning ükski vaade ei jääks nägemata. Maja arhitekt on Andres Siim.

VAATA PLAANE

KÜLALISVILLA

Külalisvilla on kuue magamistoaga maja, kus võid olla kindel, et kõik Su külalised mahuvad mugavalt ära. Oodatud on Su sõbrad ja golfihuvilised, et üheskoos veeta meeleolukas nädalalõpp või puhata sportlikult terve nädal. Võid olla kindel, et siin majas ei lõpe golfijutud kunagi. Alati on keegi ärkvel, kes tahab oma golfiringist aina uuesti ja uuesti rääkida. Loomulikult asuvad Külalisvillad Golfiklubi lähedal, ainult kolm sammu ja uus golfiring algabki. Maja arhitekt on Aare Saks.

VAATA PLAANE

METSAMAJA

Metsamajade krundid on kaetud tiheda metsaga. Sellest tulenevalt on ka majade arhitektuur saanud inspiratsiooni ümbritsevast keskkonnast. Hoone meenutab maastikust "välja keeravat" linti, mis on hoonele nii põrandaks, seinaks kui laeks. Maja sisemusse jäävad väike ruumideboks - garaazh, panipaik, majapidamisruum, saunakompleks ja suur ruumideboks - magamistoad, vannituba, garderoob, külaliste wc. Tsentrisse jäävad esik, köök-söögituba ja elutuba. Maja arhitekt on Andres Ojari, "3+1 Arhitektid".

VAATA PLAANE

Golf Ball

Hoone vabavormiline arhitektuur on ammutanud inspiratsiooni Golfi mängust ja maastikest. Kerakujuline hoone loob kompaktse energiatõhusa kehandi, mille sees on tavapärase eramaja funktsioonid.
Soklikorrusel asuvad tehnilised ruumid laod ja saunakompleks. Esimesele korrusele paigutuvad 3 magamistuba, millega liituvad garderoobid ja vannitoad. Maja arhitektid on Mihkel Tüüri & Ott Kadarik.

VAATA PLAANE

Villa Birdie

Hoone ruumiline lahendus seob ühtseks tervikuks siseruumi ja majaga külgneva välisruumi. Terrasside ja varjualustega liigendatud arhitektuur kaasab osavalt maastiku ja loob privaatseid nõing hubaseid olukordi nii majas sees kui aias toimetavatele inimestele. Hoone L kujuline konfiguratsioon loob privaatse hoovi, mis on mõeldud selle arhitektuurse keskkonna keskmeks, võiks isegi öelda, et tegemist on maja viienda toaga. Maja arhitektid on Mihkel Tüüri & Ott Kadarik.

VAATA PLAANE

Villa Eagle

Villa Eagle paikneb krundil, mille kõrguste vahe põhjast lõunasse on ligikaudu 3.5 meetrit. Sellest tulenevalt on loodud olukord, kus hoone ei poolita krunti vaid laseb maastikult sujuvalt maja alt läbi liuelda ning esiaiast tagaaiaks muutuda. Sisenemise korrusel paiknevad abiruumid, panipaigad ja trepihall koos tualetiga. Kogu ülejäänud ruumiprogramm on paigutatud ühele korrusele, mis otstest terrassidena aiaga liitub. Maja arhitektid on Mihkel Tüüri & Ott Kadarik.

LOOK AT PLANS

Serpentiin-maja

Looduskeskkonda on paigutatud siuglev arhitektoon. Puitlattidest võreseina liidab erinevad mahud tervikuks. Selle voolav kuju muudab hoone suuruse raskesti hoomatavaks. Tulemuseks on aktiivses kasutuses olev sise -, vahe-ja välisruum. Maja oma sujuvate voolavate vormidega loob võimaluse mõnusaks kulgemiseks nii sise- kui välisruumis. Väärikate loodusesse sobivate materjalide nagu puit ja klaas suuremahuline kasutus annab majale eksklusiivse ja samas hubase välisilme. Maja arhitektid on Arhitektid Muru & Pere OÜ.

VAATA PLAANE

Golfikülad

EGCC Golf Resort on unikaalne elukeskkond keset Jõelähtme golfiväljakut. Territoorium on osa Rebala muinsuskaitsealast, mille ajalugu, loodus, kultuur ja traditsioonid on midagi sellist, mida saad kogeda ainult siin. Tallinna kesklinnast on siia ainult 23 km (vaata asukohta). Golfikülad on projekteeritud erinevate arhitektide poolt, aga alati on järgitud samu põhimõtteid ning Eesti rannakülade traditsioone. Igal külal on oma lugu, hingamine ja iseloom. Me ei paku teile lihtsalt maju, me pakume teile ainulaadset elukeskkonda, kus on turvaline, mugav ja mõnus olla.

KIVIKIRVE KÜLA

HELME KÜLA

ODAOTSA KÜLA

TULERAUA KÜLA

RISTIKANGRU KÜLA 1

RISTIKANGRU KÜLA 2

75 88 87 76 86 77 78 84 79 80

Kivikirve küla

Kivikirve küla üks arhitekte on Andres Siim , kes on projekteerinud külatänava idapoolse külje hoonestuse. Maja tüüp on Rantso, kuid kuna kõik krundid on eri karakteriga , siis lõpptulemusena saavad  majad olema variatsioonid Rantso tüübist vastavalt omaniku soovidele.Praeguseks on seal valminud 2 maja.Tänava teise poole hoonestuse arhitekt on veel valimata.
Vaata hoonestusplaani

120 119 114 113 111 110 109 108 121 Kesk 118

Helme küla

Helme küla asub merele kõige lähemal. Selle nimi tuleneb küla kujust, mis meenutab helmest või sõrmust. Kõik küla majad on paigutatud põhja-lõuna suunal, mis garanteerib parimad vaated merele ja päikeseloojangule. Helme küla arhitekt on Emil Urbel, kes on projekteerinud ainulaadsed eramud- „Paadikuur" ja „Kapteni torn". Helme külas on lisaks üks eriline kooslus - sinu kodu ja mere vahel asetsevad kaks golfirada. Soovi korral projekteerib Emil Urbel just Sinule sobiva maja, mis arvestab kogu küla kontseptsiooni ning eripäraga.

 

69 70 71 72 73 74 67 68b 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56

Odaotsa küla

Odaotsa küla tuleb kui „kodune lillepeenar", kus erinevate arhitektide poolt projekteeritud majad panevad proovile kogu arenduse kontseptsiooni. Tänu suurepärasele kõrghaljastusele on see siiski võimalik.Loodame spetsialistide abiga luua omapärase küla ja säilitada seejuures hea maitse. Kõik ideed selle küla osas on teretulnud.

54 53 52 51 50 49 48 44

Tuleraua küla

Tuleraua küla paikneb põlises segametsas, mis kohati on nii tihe, et raske on isegi golfiradasid näha. See on ideaalne kodukoht inimesele, kes hindab privaatsust ning kes unistab metsas elamisest. Ta oskab hinnata selle erilist aurat ning suudab ammutada sellest energiat. Kõik küla majad ehitatakse nii, et olemasolevat taimestikku ning keskkonda võimalikult vähe rikkuda. Arhitektuuribüroo „3+1" on sinna plaaneerinud kaks majatüüpi – „Metsamaja" – ühekordne ja „Metsavilla" - kahekordne elamu.

13 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 5 7 8 9 10 11 15 16 31 6 18 19 2 1 14

Ristikangru
küla I

Ristikangru küla I on kõige suurem golfiküla ja asub Klubihoonele  kõige lähemal.See kordumatu hingega küla oli siin juba 5000 aastat tagasi ja meil on au taastada see ajalooline paik. Sammaldunud kiviaiad ja üksikud iidsed rändrahnud annavad selge vihje, milline miljöö oli siin aastatuhandeid tagasi. Küla hoonestuse on projekteerinud arhitektid Aare Saks, Mihkel Tüür ja Ott Kadarik.Maja tüüpidest on siia planeeritud Kapteni Villa,Külalisvilla, Villa Eagle ja Villa Birdie. Samuti tuleb sellesse külla Tenniseklubi oma hoonestusega.

41 99 100 34 33 32 35 36 39 40

Ristikangru
Küla II

Ristikangru küla II on maja tüübi nimega Rantso ja arhitekt Andres Siimu pärusmaa. Võib öelda, et siit sai alguse kogu arendus, sest Rantso osutus kõige populaarsemaks maja tüübiks.Tänaseks on siin valminud juba 16 maja ja on näha planeeritud tervikut. Milline näeb välja külatänav ja kuidas on kokku sobitatud golfiväljaku arhitekti,majade arhitekti ja haljastusarhitekti nägemus. Selles külas olles on kindlasti lihtsam ette kujutada ka teiste külade visioone. Tulge külla!

 

 

 

Hetkel on müüa järgmised valmis majad:

1. Kapteni Villa
Ristikangru tee 1,kinnistu 1379 m2, maja 203 m2, täielikult sisustatud.
Hind koos käibemaksuga 396 000 EUR.

4. Muude majad on kas täielikult valmis projekteeritud või on valminud eskiisprojektid.
Nende kohta küsi hinnapakkumist lõpliku projekteerimise ja ehitamise kohta. Eeldatav majade ehitamise aeg on 9 kuud kuni 1 aasta.

Infrastruktuur

Infrastruktuur sisaldab järgmisi välistrasse ja- kommunikatsioone:

 • Elekter 25A (Eesti Energia)
 • 12 Mbit / s sidekaabel VMOHBU ( Elion - digi TV, internet, telefon)
 • Tsentraalne joogivesi ja kanalisatsioon (OÜ Loo Vesi)
 • Asfalteeritud teed ja välisvalgustus kuni kinnistuni
 • Üldine turvalahendus (Pristis) (Kogu territoorium on võõrastele tõkkepuudega suletud)
 • Üldine prügimajandus (Ragn Sells)

Kinnistud

 • Kinnistud on suuruses 1000 kuni 2000 m2.
 • Keskmine kinnistute suurus on 1250 m2.

Kinnistu omandamiseks on kolm varianti:

 • Osta kinnistu,millele on õigus ehitada kindlaksmääratud maja(olemas projekt ja ehitusluba) või sama arhitekt projekteerib antud tüüplahenduse pealt nn."individuaalprojekti", mis arvestab krundi eripära ja ostja vajadusi.
 • Osta kinnistu ja tüüpmaja nn.„must karp",kus on välja ehitamata siseviimistlus ja sisemised eriosad. Selle variandi puhul on ostjal õigus sisekujundust muuta ja ise välja ehitada kogu sisemine lahendus.
 • Osta kinnistu ja maja „võtmed kätte" meetodil.

 

Kinnistute hinnad

Kinnistute hinnad sisaldavad liitumisi ja käibemaksu. 

Mait Schmidt

+ 372 50 48 133

mait(at)egcc(dot)ee